Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kluzik-Rostkowska: Nowe stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza"

Utworzony przez Darek, 16 listopada 2010 r. o 15:44
ResocjalizatorZG napisał:
I bardzo dobrze, że powstało nowe stowarzyszenie na czele z Paniami wyrzuconymi z PiS-u. Popieram ich inicjatywę. Są to młodzi ludzie, perspektywistyczni, z zapałem do zmiany, do zmian na lepsze. Poncyliusz, Kowal, Bielan, Kamiński a przede wszystkim niezwykle charyzmatyczny dr Migalski powinni tworzyć nową jakość. Powiem szczerze, iż niezmiernie się cieszę z założenia tego stowarzyszenia i mam nadzieję, że już niebawem w bliskiej przyszłości powstanie partia, która uzyska minimum progowe do sejmu.
taaaa pani którą zrobiono ministrem bo parzyła dobre herbatki ziołowe, pan który woził ryngraf matki boskiej ludobójcy, do niedawna gwiazda mediów "niezależny" i niezbyt udany politolog , teraz jakiś pan z parczewa i wszyscy w polityce długo ale bez żadnych osiągnięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ResocjalizatorZG napisał:
I bardzo dobrze, że powstało nowe stowarzyszenie na czele z Paniami wyrzuconymi z PiS-u. Popieram ich inicjatywę. Są to młodzi ludzie, perspektywistyczni, z zapałem do zmiany, do zmian na lepsze. Poncyliusz, Kowal, Bielan, Kamiński a przede wszystkim niezwykle charyzmatyczny dr Migalski powinni tworzyć nową jakość. Powiem szczerze, iż niezmiernie się cieszę z założenia tego stowarzyszenia i mam nadzieję, że już niebawem w bliskiej przyszłości powstanie partia, która uzyska minimum progowe do sejmu. Długa droga jeszcze przed nimi. Muszą zewrzeć szyki, uzyskać środki finansowe na promocje siebie i co najważniejsze mieć wizje, plan. Są to osoby wyrachowane, kulturalne, z szacunkiem odnoszące się do swoich przeciwników i oczywiście naturalne (za co ich cenię). Mam już dość tego "politycznego burde*u". Wieczna walka PiS v PO. A katastrofa Smoleńska jeszcze bardziej poróżniła te dwa obozy. PO zamiast zająć się poprawami w życiu, nowymi ustawami, które by coś wniosły, zmieniły - zajmuje się propagandą. Natomiast PiS (w szczególności J. Kaczyński) stanął w miejscu, czasie po tej katastrofie. Jego decyzje i zachowania są co najmniej dziwne i nielogiczne. Osobiście swoja skromną osobą popieram stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza" i wyrażam nadzieje na pozytywne zaskoczenie Polskiej sceny politycznej nowo-utworzoną ekipą na czele z uroczą była poseł Panią Kluzik-Rostkowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ResocjalizatorZG napisał:
I bardzo dobrze, że powstało nowe stowarzyszenie na czele z Paniami wyrzuconymi z PiS-u. Popieram ich inicjatywę. Są to młodzi ludzie, perspektywistyczni, z zapałem do zmiany, do zmian na lepsze. Poncyliusz, Kowal, Bielan, Kamiński a przede wszystkim niezwykle charyzmatyczny dr Migalski powinni tworzyć nową jakość. Powiem szczerze, iż niezmiernie się cieszę z założenia tego stowarzyszenia i mam nadzieję, że już niebawem w bliskiej przyszłości powstanie partia, która uzyska minimum progowe do sejmu. Długa droga jeszcze przed nimi. Muszą zewrzeć szyki, uzyskać środki finansowe na promocje siebie i co najważniejsze mieć wizje, plan. Są to osoby wyrachowane, kulturalne, z szacunkiem odnoszące się do swoich przeciwników i oczywiście naturalne (za co ich cenię). Mam już dość tego "politycznego burde*u". Wieczna walka PiS v PO. A katastrofa Smoleńska jeszcze bardziej poróżniła te dwa obozy. PO zamiast zająć się poprawami w życiu, nowymi ustawami, które by coś wniosły, zmieniły - zajmuje się propagandą. Natomiast PiS (w szczególności J. Kaczyński) stanął w miejscu, czasie po tej katastrofie. Jego decyzje i zachowania są co najmniej dziwne i nielogiczne. Osobiście swoja skromną osobą popieram stowarzyszenie "Polska jest najważniejsza" i wyrażam nadzieje na pozytywne zaskoczenie Polskiej sceny politycznej nowo-utworzoną ekipą na czele z uroczą była poseł Panią Kluzik-Rostkowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.niebojtasiewojta.pl to forum spraw lokalnych, które stanowi idealne miejsce dla wszystkich mających nienajlepsze doświadczenia z wójtem, burmistrzem bądź innymi urzędnikami. Do 21 listopada na forum trwa konkurs z nagrodami finansowymi - wystarczy założyć temat i napisać dosłownie kilka zdań, aby wziąć udział w konkursie! Wejdź na http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12 i załóż konto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kluzik gardze Wami gdzie Wasza godnosc wstyd zasady zeby spiskowac z Palikotem Millere przeciw Kaczynskiemu zycze Wam aby sie niepowiodlo i zawsze bede przeciwko . Popierac Wasze Stowarzyszenie to tak samo jak Palikota Tuska Millera bo nie widze zadnej roznicy miedzy Wami. Glosowalem na Kaczynskiego i tak pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kluziak nieufam pani beszczelne pchanie sie do koryta .Spiskowala pani od sierpnia z Palikotem.Szkoda mi tylko Bielana i Jakubiak ale ze sa pani ofiarami.Jestem z tych ludzi 8 milionow ale niepopieram stowarzyszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest poczatek waszego konca .Zawsze glosowalem na PIS i Kaczynskiego tak pozostanie.Jestescie w blasku fleszi i tych gryzoch dzienikarzy lecz to minie.Po drugie wchlonie stowarzyszenie PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanna i pozostal towarzysze przeciwnicy. Kaczynski to wspanialy czlowiek i najlepszy polityk Polski. .Dzis Kaczynski przezywa straszno tragedie a pani stowarzyszenie to dalszy ciag 10 kwietnia kto panio manipuluje .Latala pani od tvn24 -tvn Wyborczej Millera i spiskowala pani na Kaczynskiego.A glosowac na Migalskiego i pania trzeba niemiec honoru polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdrajcow mowie 3 X NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj oglosiliscie POLSKA JEST NAJWAZNIEJSZA tak to prawda, ale nie z takimi blaznami jak zobaczylam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Kluzik -Rostowska my wyborcy PIS nie pojdziemy Twoja drogo Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha ha oszukaliscie polakow a teraz chcecie ponownie.A wezcie sie za robote jak milionow polakow mamy dosc darmozjadow.Jestescie w moich oczach manekiny pchacie sie do zlotego kranu.Radze poczytajcie" Kataryna"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zal do tej grupki stowarzyszenia za sam kontkt z Palikotem.Kaczynski zrobil to co bylo suszne zmije w parti musialo byc straszne.A pani Joanna jej usmiech to szyderstwo samej.Nigdy nie popre grupe blaznow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rostkowska szuka glupszych od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluzik Rostkowska , Jakubiak, Poncyliusz, Migalski to grupa OSZUSTÓW. W wyborach prezydenckich próbowali nam wcisnąć Kaczora jako aniołka. Gdyby im się udało to ten dopiero BY NAS po wyborach URZĄDZIŁ. Aż strach pomyśleć jak dziś wyglądała by Polska. A więc zero szacunku dla nich. Dziś - jak szczury - uciekają z tonącego okrętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas na powstanie realnej opozycji dla nierobów z Platformy. Powstanie silnych struktur z dużym poparciem społeczeństwa może nastąpić w dużo szybszym tempie niż utworzenie PO z Unii Wolności. Popieram program i większość działań PISu ale straty tylu wartościowych członków w ostatnich latach nie można wybaczyć. To duży błąd. Nowe ugrupowanie z czasem może uzyskać poparcie i wejść w koalicję z bliskim programowo słabszym niestety PISem. Życzę szybkiego działania i efektów w wyborach do Parlamentu. Popierających członków, którzy myślą podobnie jak ja nie trzeba będzie długo szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kontaktu do założycieli Stowarzyszenia ,,Polska jest najważniejsza,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Również szukam kontaktu. Chcę założyć "filię" "Polska jest najważniejsza" w Zagłębiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Calkowicie popieram,czekam na mozliwosc zalorzenia oddz. w Czestochowie.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo zniesmaczony wypowiedziami i działaniem tego stowarzyszenia > Zdradiłyście raz i nikt już w was nie uwierzy. Wstyd mi za p. Jakubiak , miałem panią za idola. a teraz to nawet nie chcę na p . patrzeć ,wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...